سئو و دیجیتال مارکتینگ

۵ ابزار و منابع رایگان ایجاد محتوای برتر

محتوا دلیلی است که جستجو در وهله اول آغاز شد. – لی اودن ، کارشناس بازاریابی

وقتی نوبت به دنیای پرشتاب بازاریابی دیجیتال می رسد ، محتوا همچنان پادشاه است – شاید بیش از هر زمان دیگری.

دیجیتال

اگرچه تا حدودی در روزهای ابتدایی جستجوگرها به عقب باز می گردد ، این اصطلاحی است که ارزش باورنکردنی را در خود جای داده است ، به خصوص وقتی که شما مصرف کننده امروزی را در نظر بگیرید. هیچ کس نمی خواهد تحت فشار کلیک های خود را تحت فشار قرار دهد ، مردم می خواهند مبهوت ، آگاه ، الهام بخش و درگیر شوند.

شما به عنوان یک بازاریاب چگونه به چنین شاهدی دست پیدا می کنید؟ البته با خلق مطالب شگفت انگیز

رهبران بازاریابی محتوا ۷٫۸ برابر بیشتر از غیر رهبران ، میزان ترافیک سایت را تجربه می کنند. علاوه بر این ، بازاریابی با محتوای برتر نرخ تبدیل بالاتری را به همراه دارد. چگونه می توانید هزینه بیشتری برای ایجاد محتوای بیشتر نداشته باشید؟

بازاریابی محتوا

با انجام کارهای بسیار زیاد و زمان کمی ، ایجاد محتوای منظم که ارزش ارائه می دهد و همچنین یک ROI محکم می تواند غیرممکن به نظر برسد ، اما این ۵ ابزار و منابع بازاریابی رایگان محتوای برتر در اینجا برای کمک به …

پابلو

وقتی صحبت از بازاریابی محتوا می شود ، تصاویر بسیار مهم است. در حقیقت ، براساس یک مطالعه جدید ، ۳۷٪ از بازاریابان تأیید کردند که بازاریابی بصری مهمترین شکل محتوا برای تجارت خود ، دومین مورد بلاگ نویسی است.

مصرف کنندگان امروزه صفحات را در دسک تاپ ، لپ تاپ و دستگاه های تلفن همراه اسکن می کنند ، به این معنی که توجه آنها را جلب می کند ، استفاده از تصاویر بصری چشم نواز یک ضرورت است.

اینستاگرام حدود ۴۰۰ میلیون کاربر فعال در سراسر جهان دارد و تعداد آنها در نظر گرفته می شود. اگر به دنبال ایجاد تصاویری خیره کننده برای اینستاگرام ، فیس بوک یا تبلیغات توییتر خود هستید ، پابلو همان چیزی است که شما نیاز دارید.

طرح توسعه یافته این پلتفرم توسط افرادی که از Buffer تهیه شده اند ، به این معنی است که شما نیازی به ویراستار عکس حرفه ای ندارید تا بتوانید دارایی چشم نواز را برای مقالات وبلاگ یا پست های اجتماعی خود ایجاد کنید ، و با آموزش های پاپ آپ برای کمک به شما در کل ، می توانید میزبان تصاویر درجه یک با سهولت ایجاد کنید.

پابلو به کاربران خود اجازه می دهد تا تصاویر را از کتابخانه Creative Commons خود انتخاب کرده و ویرایش کنند ، همچنین تصاویر خود را بارگذاری کرده و متن را برای ارتقاء تصاویر خود اضافه کنند یا یک تماس صریح را به اکشن اضافه کنند.

پابلو نه تنها باعث صرفه جویی در وقت ، بلکه از قابلیت های کافی برای ایجاد تصاویر حرفه ای برای تکمیل تلاشهای بازاریابی محتوای شما با سهولت برخوردار است.

Unsplash

Unsplash که توسط نویسندگان برنده جوایزی همچون Deepak Chopra در غول های صنعتی مانند اپل استفاده می شود ، طی سه سال کوتاه بسیار طولانی شده است.

بروشور

بارگیری کنید