دانلود پایان نامه

چکیده

پایگاه های داده فعال با هدف ایجاد تعامل در پایگاه های داده ایجاد شدند. در این نوع پایگاه داده با تعریف قوانین و بدون نیاز به کدنویسی، سیستم قادر به عکس العمل مناسب در مقابل رویدادهای مهم در شرایط خاص می باشد. تعریف قوانین ساده ترین نوع بیان محدودیت ها بوده که برای متخصص های محیط نیز قابل درک می باشد. اما در بیان تجربیات اغلب از کلمات فازی استفاده می شود که ترجمه آن ها به مقادیر دقیق منجر به کاهش ارزش معنایی دانش می شود. فازی سازی پایگاه های داده فعال با هدف نزدیک تر نمودن زبان بیان قوانین به زبان طبیعی انسان مطرح شد. این امر کمک می کند دانش متخصصین، مستقیماً به پایگاه داده منتقل شود. ضمن اینکه تغییرات نیز با کمترین هزینه، بر قوانین تعریف شده اعمال می شود.
اولین گروه فازی سازی گرداننده پایگاه های داده فعال ولسکی و بوعزیز و همکارانشان بودند که به فازی نمودن رویداد، شرط و واکنش در تعریف قوانین پرداخته اند و طی چند مقاله نتایج آن را ارائه نمودند[2, 3, 5, 7, 8, 9, 10]، این گروه در پروژه Tempo به پیاده سازی فازی این سه بخش پرداخته اند.
گروه دومی که در این زمینه فعالیت نموده است گروه آقایان یوسل سایجین و اوزگور اولوسوی میجباشد که در دو مقاله به جنبه کاربرد تریگرهای فازی در پایگاه داده های فعال سیار پرداخته اند[4, 6].
فازی نمودن پایگاه های داده فعال با هدف کاربردی تر نمودن پایگاه های داده مطرح شد. این پایان نامه ضمن اصلاح تریگر های فازی معرفی شده توسط گروه اول با ایجاد تغییراتی در آنها از تریگر های فازی جهت عمل رونوشت برداری فازی استفاده می کند.
در ادامه این پایان نامه یک معماری ساده از موتور رونوشت برداری فازی در پایگاه داده فعال ارائه می شود و در پایان با یک نمونه پیاده سازی شده از موتور رونوشت برداری فازی موارد پیشنهادی ارزیابی می گردد.
کلیدواژه ها: پایگاه داده فعال، تریگرهای فازی، رونوشت برداری فازی، کمیت سنج های فازی، همگام سازی، دوره پوشش برنامه، دوره پوشش رونوشت برداری، دوره پوشش فازی.
 پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر :تریگر های فازی در پایگاه داده فعال :

متن کامل را می توانید دانلود کنید چون فقط تکه هایی از متن این پایان نامه در این صفحه درج شده است(به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

همراه با تمام ضمائم با فرمت ورد که ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود است

دانلود پایان نامه با فرمت ورد
دانلود متن کامل این پایان نامه به همراه تمام ضمائم :
پایان نامه – تریگر های فازی در پایگاه داده فعال 100 ص
فایل ها برای اینکه حجم آنها پایینتر شود وراحتتر دانلود شوند با فرمت rar فشرده شده اند
برای دریافت پسورد فایل اینجا کلیک کنید.
 
 


پاسخی بگذارید