دانلود پایان نامه
  1. Sorsak & Z.Karavanj a در سال های 1999 تا 2002 ارائه گردید علاوه بر این

K-M. Bjork & T,Westerlund در سال 2002 مدل Synheat که توسط
T.F, Yee & E.I, Grossmann  در سال 1991 بیان شده بود را بدون ساده سازی فرض هایی  از قبیل توابع هزینه سطحی خطی، فرض عدم شکاف جریانی و فرض های مشابه به حالت کلی مطلوب حل کرده اند ولی چون مدل Yee و K-M. Bjork که در سال 2002 بیان شده بود فقط طراحی شبکه مبدل حرارتی Grassroot را مورد توجه قرار می داد لازم بود که مدل های دیگری پیدا شود بطوری که چندین مقاله این موضوع را مورد توجه قرار دادند مثلاً Yee & Grossmann  در سال 1991 و یا مقاله اخیری که در سال 2005 توسط K-m. Bjork & T, Westerlund بیان شد و آمدند مدل Synheat را برای رسیدن به هدف بهبود خود تغییر دادند مدل Synheat  تغییر یافته بر اساس آنچه که در سال 2002 مطرح شده بود فرمول نویسی شده است و برای شبکه های شامل مسائل مقیاس بزرگ می باشد و برای حل مدل Synheat  تغییر یافته از مدل هیبرید استفاده نموده اند.
(ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

متن کامل را می توانید دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

همراه با تمام ضمائم (پیوست ها) با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود است


فایل ها برای اینکه حجم آنها پایینتر شود وراحتتر دانلود شوند با فرمت rar یا zip فشرده شده و پسوردگذاری شده اند. پسورد همه فایل های این سایت یکسان است.

برای دریافت پسورد فایل اینجا کلیک کنید
پیشینه اصلاح مبدل های حرارتی

دسته‌ها: متفرقه