دانلود پایان نامه
  • من، در جهان عشق و پذیرش ساکنم.

پذیرش

من، به راحتی می پذیرم

اگر بخواهم، همان گونه که هستم خود را بپذیرم، پس باید به این راضی باشم که دیگران را نیز، همانطور که هستند بپذیرم. ما همیشه می خواهیم که والدینمان را مثل خودمان بپذیریم و تاکنون نیز نتوانسته ایم آنها را همانگونه که هستند پذیرا باشیم. پذیرش، به خودمان و به دیگران این توانایی را می بخشد که خودمان باشیم. این خودخواهانه است که برای دیگران سنجیده شود. ما می توانیم فقط برای خودمان بسنجیم. و حتی از این پس، می خواهیم که آنها بیشتر شبیه راهنما باشند تا سنجش. هر چه بیشتر بتوانیم خود پذیری را تمرین کنیم، عادت هایی را که نمی توانند برای ما مفید باشند، راحت تر از بین می بریم. و برای ما ساده است که در فضایی عاشقانه پرورش یافته و تغییر کنیم.

  • من، قدرتم را می طلبم و به آن سوی همه محدودیت ها می روم.

اعتیاد

من خود را می بخشم و آزاد می نمایم.

اعتیاد، عادت عمیق داشتن به چیزهایی است که خارج از موجودیت من است. می توانم به انواع داروها، الکل، سکس و سیگار اعتیاد داشته باشم؛ به سرزنش کردن، پیش داوری، بیماری، مقروض بودن، حقارت و بدگمانی نیز معتاد باشم. اما از جهتی، می توانم به فراسوی همه این عادت ها نیز حرکت کنم. اعتیاد، قدرتم را تا حد یک عادت پلید یا یک ذات مقدس پیش می برد. من می توانم قدرتم را پس بگیرم. و این، همان لحظه بازپس گرفتن قدرت است! من انتخاب می کنم که عادت مثبت خود را، که زندگی اینجاست برای من، افزایش دهم. من می خواهم خودم را ببخشم و شروع به حرکت کنم. من، روحی جاودان دارم که همواره با من است و اکنون اینجاست… با من. من، آرام و رهایم، و زیستی دوباره را به خاطر بیاورم آنگونه که عهادت کهنه غلط را از خود دور کنم و عاداتی تازه و روشن را تمرین کنم.

  • زندگی به من عشق می ورزد و من در امنیت هستم.

جوانان

من، آزادانه گفتگو می کنم.

من در امنیت و آرامش پرورش یافتم. من، به آموختن، پرورش یافتن و تغییر کردن، عشق می ورزم و در این میان، احساس امنیت می کنم، زیرا می دانم که تغییر یافتن، قسمتی طبیعی از زندگی است. شخصیت من، قابل انعطاف است و با جریان زندگی حرکت، برایم ساده. وجود درونی من، سازگار است، با این حال در هر حادثه و تجربه ای، در امنیت و آرامشم. وقتی کودکی بیش نبودم، نمی دانستم که آینده برایم چه خواهد آورد. و اکنون نیز که سفرم را به سوی سالمندی آغاز کرده ام، می دانم که فردا یعنی ندانسته ها و اسراری سر به مهر. من این را انتخاب کردم که باور کنم در امنیت و آرامش پرورش یافتم و عهده دار زندگی خود هستم. نخستین فعالیت بزرگسالی ام، آموختن این است که بی چون و چرا به خود عشق بورزم زیرا دیگر می توانم به هر آنچه ممکن است آینده برایم بیامورد، دست بیابم.

  • من، نظراتم را، عاقلانه به کار می بندم.

نظرات

در آغاز، سخن وجود دارد.

هر اندیشه ای که در ذهن دارم و هر جمله ای که بر زبان می آورم، یک نظر به حساب می آید، آن نظرات یا منفی است یا مثبت. نظر مثبت، اتفاق مثبت می آفریند و نظر منفی، اتفاق منفی، با کاشتن بذر گوجه فرنگی، فقط بوته گوجه فرنگی سبز و پرورش خواهد یافت و از یک میوه بلوط، فقط درخت بلوط رشد خواهد کرد، و با بزرگ شدن توله سگ، فقط یک سگ به وجود می آید. پس اگر ما درباره خودمان یا زندگیمان، حرف های منفی بزنیم، فقط حوادث یا اتفاقات منفی به بار خواهد آمد. بنابراین اکنون بر می خیزیم، و به آن سوی عادت های خانواده ام که زندگی را در مسیری منفی می دیدند حرکت می کنم. نظر تازه من، فقط گفتن از خوبی هایی است که در زندگی ام وجود دارد. از این پس، فقط خوبی به سوی من خواهد آمد.

  • ادعای من مهم نیست، می دانم که محبوب هستم.

همدستان

(ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

متن کامل را می توانید دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

همراه با تمام ضمائم (پیوست ها) با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود است

فایل ها برای اینکه حجم آنها پایینتر شود وراحتتر دانلود شوند با فرمت rar یا zip فشرده شده و پسوردگذاری شده اند. پسورد همه فایل های این سایت یکسان است.

برای دریافت پسورد فایل اینجا کلیک کنید

زندگی به من عشق می ورزد