مخدوش کردن پلاک خودرو پیگرد قضایی دارد

سرهنگ گلم علی علی شرق با اشاره به اعمال قانون در سال جاری در استان البرز برای ۱۶۶۸۱ راننده خودروهای دارای پلاک ثبت شده آسیب دیده و ناخوانا گفت: از این تعداد ۷۷۲۵ مورد مربوط به پلاک های ثبت جعلی و غیرقابل خواندن است.

 

به گزارش ایسنا ، وی اظهار داشت: همچنین ۵۲۳۱ قلم کالا مربوط به خودروهای دارای پلاک منفرد و ۴۷۲۵ قلم کالا مربوط به خودروهای فاقد پلاک است.

 

سرهنگ شارگ خاطرنشان کرد: تخلف از شماره ثبت علاوه بر نقض شماره ثبت ، طبق ماده ۷۲۰ قانون مجازات اسلامی جرم محسوب می شود و اگر راننده ای عمداً به شماره ثبت خود صدمه بزند ، به مراجع قضایی معرفی می شود

مخدوش کردن پلاک خودرو پیگرد قضایی دارد

وی گفت: پلاک خودرو از عناصر اصلی هویت و مالک خودرو است و اگر به هر دلیلی خودرو پلاک یا پلاک خراب و ناخوانا نداشته باشد توسط دوربین و نیروهای پلیس شناسایی می شود.

 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز در ادامه از ادامه طرح بازداشت شبانه از ساعت ۲۱:۰۰ تا ۰۴:۰۰ روز بعد خبر داد و گفت: این طرح به عنوان یک قانون عملی است و در صورت تخلف افراد از این قانون مهم ، پلیس با آنها

سرهنگ شارگ افزود: بیش از ۸۰ درصد شهروندان لایحه محدودیت های ترافیکی در استان البرز را رعایت کرده اند و این روند همکاری باید ادامه یابد.

منبع:
https://www.beytoote.com/news/social/tnews11068497.html

درباره‌ی کاشان نیوز

حتما ببینید

کشف پدیده‌ای عجیب در GOOGLE MAPS + عکس

کشف پدیده‌ای عجیب در GOOGLE MAPS + عکس

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ، زنی عکس هایی از شکل شش ضلعی را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *