عکس دختر زیبا برای پروفایل [۱۵۰+ عکس فوق جذاب]

عکس پروفایل دخترونه جزئی از عکس پروفایل محسوب می شود که مختص دختران است. اغلب دخترانی که میل زیادی به حضور در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام دارند، از عکس پروفایل خود برای شرح وضعیت و حال آن روزهایشان استفاده می کنند.

عکس پروفایل دخترانه چیست و چه کاربردی دارد ؟

عکس پروفایل دخترانه به عنوان آواتار نیز شناخته می شود. هدف اصلی یک آواتار این است که به عنوان یک تصویر بصری از شخص عمل کند. به طوری که بتوان او را از نظر بصری تشخیص داد.

به عنوان مثال، اگر در حال جستجوی لیستی از صدها پیام هستید، می توانید به سرعت شخص خاصی را فقط با عکس او تشخیص دهید. عکس پروفایل دخترانه مناسب برای تعداد زیادی از کابران که به دلایل مختلف نمی خواهند تصویر خود را در پروفایلشان قرار دهند، استفاده می شود.

این تصاویر باید تا حدودی نشان دهنده ی شخصیت فرد نیز باشند. از بهترین عکس پروفایل دخترانه می توان به عکس هایی که در طبیعت گرفته می شوند، اشاره کرد.

اگر دختری هر روز عکس پروفایل خود را تغییر بدهد یعنی چه؟

چنین افرادی که هر روز عکس پروفایل خود را تغییر می دهند، کمتر به افراد دیگر اهمیت می دهند. زیرا آن ها به شدت به خود علاقه دارند و فقط می خواهند خوشبختی را بیابند. به او فضا بدهید و هر کاری را که انجام می دهد به طور انتقادی تحلیل نکنید.

آیا او به شما وفادار است و با شما صحبت می کند که برای یک رابطه سالم کافی است، او را قضاوت نکنید زیرا او کارها را متفاوت از شما انجام می دهد. شاید او فقط علاقه مند به عکس های سلفی است. این افراد برون گرا هستند.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: عکس فانتزی دخترانه [۲۰۰+ مدل ناب]

بهترین عکس پروفایل دخترانه کدام است؟

استفاده از عکس های مسافرتی در عکس پروفایل می باشد. این عکس ها نوع مسافرت را نشان می دهند. مانند ساحلی، جنگل، تاریخی و غیره. این عکس ها مکان ه و چیزهای جلب را نشان می دهند.

مردم تمایل دارند آرامش بیشتری داشته باشند و بیشتر از تعطیلات لذت ببرند. عکس پروفایل دخترانه در مسافرت، ارسال پیام را آسان تر می کند. وقتی مواردی که در پس زمینه به راحتی می توانند شروع کننده مکالمه باشند.

بدترین عکس پروفایل دخترانه کدام است؟

عکس های کلیشه ای که شما را کسل و خسته نشان می دهد. ویا عکس هایی که عدم خلقیت و ی ن امنی را بروز می دهند. عکس های دارای نور کم و تاریک، عکس از فاصله دور برای عکس پروفایل دخترانه خوب نیستند.

عکس هایی که امروزی به نظر نمی رسند و عکس های قدیمی، یا عکس هایی با پس زمینه یکسان نیز برای عکس پروفایل دخترانه جالب نیست. در عکس پروفایل دخترانه ، لباس ها، ژست ها یا چرخش سر قطعاً مورد توجه قرار می گیرند و جهت نور نیز اهمیت دارد. ترجیحا سمت چپ روشن باشد.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: بهترین عکس پروفایل [۱۹۹+ مدل فوق العاده]

مواردی که در انتخاب عکس پروفایل دخترانه بهتر است رعایت شود، کدام است؟

  • ژست عکس از مواردی است که اهمیت زیادی دارد.
  • نور عکس باید به اندازه باشد. عکس پروفایل دخترانه نباید خیلی تاریک و یا خیلی روشن باشد. و ترجیحا سمت چپ نور بیشتری داشته باشد.
  • عکس پروفایل دخترانه ای انتخاب کنید که دارای لبخند باشد.
  • پس زمینه عکس زیبا بوده و جلب توجه کند.
  • عکس پروفایل دخترانه که روحیه شما را شد نشاد دهد، مورد توجه عموم قرار می گیرد.
  • اگر ورزشکار هستید از عکس پروفایل دخترانه ورزشی استفاده کنید.
  • عکس پروفایل دخترانه متناسب با روحیات و فعالیت های خود انتخاب کنید.
  • عکس پروفایل دخترانه ای که استرس و ناامنی را نشان می دهد، استفاده نکنید. در عوض عکس هایی که عزت نفس بالا را نمایش می دهند انتخاب کنید.

چه زمانی باید عکس پروفایل دخترانه خود را تغییر دهید؟

معمولا برای نشان دادن تغییر در خلق و خو، و یا شخصیت افراد عکس پروفایل خود را تغییر می دهند. بسیاری از افراد نیز عکس پروفایل خود را هر روز یا هفته ای چند بار تغییر می دهند. ممکن است دیگران تصور کنند که آن ها شخصیت بی ثباتی دارند.

در حالی که این تصور اشتباه است و ذهن این افراد است که ضعیف می باشد. مناسب های خص بهانه ی خوبی برای تغییر عکس پروفایل دخترانه و نشان دادن فعال بودن فرد و اهمیت مناسبت برای فرد می باشد. به طور کلی هیچ زمان مشخصی وجود ندارد و شما براساس جدول زمانی خود عکس خود را تغییر دهید.

انسان یک موجود اجتماعی است و به طور اجباری توجه جامعه خود را جلب می کند. شاید عکس پروفایل مستقیم ترین روش برای این کار بوده و رسانه های اجتماعی این امکان را فراهم کرده اند.

چگونه با گذاشتن عکس پروفایل دخترونه به دیگران حال روزهایی که داریم را نشان دهیم ؟

اینکه با گذاشتن عکس پروفایل می خواهیم حال خود را به دیگران نشان دهیم، یک مساله شخصی هست. شما می توانید با گذاشتن عکس پروفایل به دیگران بفهمانید که علایق شخصیتان چیست، مجرد هستید یا در در یک رابطه عاشقانه، از چه رنگی خوشتان می آید یا به چه گلی علاقه مند هستنید.

اغلب دخترها عکس پروفایلشان به چه شکلی است ؟

اغلب خانم ها در عکس پروفایل خود از چهره استفاده می کنند. البته استفاده از شعر از شاعران مطرح کشور نیز یکی دیگر از علاقه مندی های دختران به شمار می آید.

بهترین عکس های دخترونه پروفایل ۲۰۲۰ کدام است ؟

                                              

عکس دختر | ۱۳۰ عکس دخترونه برای پروفایل شکی و لاکچری و خاص

عکس دختر

دنیای یه دختر به پیچیده ترین شکل ممکن سادَست. کافیه با دقت نگاش کنی. دخترایی که مشکلات زیادی رو پشت سر گذاشتن یا موهای خیلی کوتاه دارن یا خیلی بلند. آخه ، موی دخترا ، قلب دومشونه! هر بار جلوی آیینه ، لا به لای تار های سیاه موهاشون پیِ داستان های ناتموم دلشون میگردن. هر بار که موهاشونو شونه میزنن ، سختی هایی که کشیدن ، مردی رو که از دست دادن و حتی !

عکس دخترونه

قلب ِ شکسته ِ فراموش شدشون رو به یاد میارن. وقتی موهاشونو میبافن ، بند به بند ، گیس به گیس غم هاشونو پشتش قایم میکنن.برای همینه که دخترای قوی ، یا موهای خیلی کوتاه دارن یا خیلی بلند. یا موهاشونو کوتاه کردن و برای همیشه خودشونو‌ از اون حس ِ تلخ خلاص کردن

، یا برای فراموش نکردن گذشته تصمیم گرفتن هر روز باهاش زندگی کنن! آخه دنیای دخترا ، به پیچیده ترین شکل ممکن سادست!

عکس دختر بچه

روزی اگر دختری داشته باشم ، اجازه می‌دهم موهایش را بلند کُنَد و بریزدشان روی شانه‌هایش… آنقدر در بغل می‌گیرمش، و نوازش می‌کنم دستها و پاهایش را، که دلش هرگز هوای آغوشِ هیچ غریبه‌ای را نداشته باشد … شانه‌ای از بلور می‌خرم برایش

، و تار به تارِ گیسوانش را می‌بافم، تا دلش نگیرد از بی محلّیِ آدمهای یخ‌زده … یک روز صدایش می‌زنم رها ، تا بداند دلش فقط باید برای خودش باشد…

عکس دخترانه فانتزی

برای خودش شور بزند… روزِ دیگر نسترن و نرگس ، تا بداند با یک گُل هم بهار می‌شود ، تا زمستان راهِ قلبش را پیدا نکند … یک روز، گندم می‌خوانمش تا بداند برکتِ خانه است، و اگر برود ، همۀ اشتیاقِ مرا با خودش می‌بَرَد … یک روز سحر می‌شود، تا یاد بگیرد پایانِ تمامِ شبها را در خودش بیابد نه در دستانِ دیگران …

عکس دخترانه زیبا

یک روز، الهه و صنم می‌خوانمش، تا همیشه بداند پرستیدنی‌ست… یک روز خورشید است و یک شب مهتاب… نیمه شب، افسانه است و دست نیافتنی …. صبح هم ، عسل جان می‌خوانمش تا با شنیدنِ این اسم، از دهانِ آن که قَدرش را نمی‌داند، دست و پایش را گم نکند …

پائیز که شد، صدا می‌زنمش باران و حتماً می‌برَمش روی برگهای زرد و نارنجی، که راه برود، برقصد و ذوق کند از لحظه به لحظۀ زنده بودن‌هایش…

عکس دختر زیبا

آنقدر می‌خوانَمَش بانو جان و خاتون جان، که باور کُنَد دختر بودن، چقدر شیرین است. اگر دوست داشتنِ خودت را بیشتر از همۀ دنیا بلد شده باشی… تمامِ داستانهای هزار و یک شب را برایش می‌خوانم، تا یادش بماند

شهرزادِ قصّه گو بودن خوب است امّا فقط برای پادشاهی که دروازه‌ی سرزمینِ دلش را، فقط برای همین یک شهربانو گشوده باشد…روزی اگر دختری داشته باشم، حتماً به او خواهم گفت که تا آدمش را پیدا نکرده، قدرِ بهشتِ خانه‌اش را بداند … “حوّا شدن این روزها ، تقاصِ عجیبی دارد ….” آری…. من دخترم را “رها ” صدا میزنم …. .

عکس دختر مقبول

هر چقدر هم که در حال زندگى کنم، هر چقدر هم که بیخیالِ آینده باشم، هر چقدر هم که به ازدواج فکر نکنم کافیست پشتِ ویترینِ مغازه اى کودکانه، دامنِ دخترانه ىِ صورتى رنگى به چشمم بخورد بیخیالِ حال میشوم و نگرانِ آینده!

عکس دختر کوچولو

تا ساعتها در خیالم، پا به پاىِ دخترم در خیابانها بازى میکنم دلم میخواهد بیتابِ برگشتن به منزلى باشم که میدانم دخترکى براى دیدنم لحظه شمارى میکند.

عکس دخترانه

هر چقدر هم بیخیالِ آینده باشم این دخترِ کوچولوى شیرین زبانِ خیالم،صدایم که میزند تمامِ محاسباتم بهم میریزد! .

عکس دختر تنها

یک روز من هم باید دختری داشته باشم.

یک دختر که دستش را بگیرم ببرم پارک و او مثل بچه گی های مادرش روی شیب سرسره بالا برود و بعد که حسابی پدرش در آمد سر بخورد پایین.

عکس دختر غمگین

یک دختر که برای موهایش پاپیون های خال خالی بخرم و وقت خوردن بستنی دهانش را پاک کنم. یک دختر که از من بت نسازد و فکر نکند من یگانه جهانم.

عکس پروفایل دختر

مرا ببینید با همه ضعف ها و قوت هایم. یک دختر که میراث شومم را به او منتقل نکنم و سهم او از خنده ها و روزهای روشن هزاران بار بیشتر از من باشد. یک دختر که وقت عاشقیتش مرا بنشاند روی تخت در اتاقش را ببندد و بدون ترس از من، عکس او را توی موبایلش نشانم دهد.

عکس نی نی دختر

از من همفکری بخواهد که راه را درست برود. یک دختر که با تمام وجود عاشقی کند. از زنانگی اش لذت ببرد و اجازه ندهد کسی، حالا هر کس که می خواهد باشد روزهای او را تاریک و تیره کند.

عکس دختر ایرانی

یک دختر که بعدها بنشینیم و با هم چیزکی بخوریم و حرف ها بزنیم از روزهای رفته. یک روزی اگر دنیا برمدار موافق بگردد می داند که من سهم یک دختر را از او طلب دارم.

عکس دختر تنها با کیفیت

پدری که دختر دارد از پدری که پسر دارد زودتر پیر میشود زودتر شکسته میشود زودتر مو های سفیدش و چروک های روی صورتش نمایان میشود…آخر پدری که پسر دارد وقتی غصه پسرش را بخاطر بی وفایی معشوقه اش میبیند یک روز قرار میگذارند و با هم به بیرون میروند با او صحبت میکند و راه و رسم عشق و عاشقی را به او می اموزد

عکس پروفایل دخترونه

اما پدری که دختر دارد وقتی میفهمد دخترش بخاطر عاشقی روزگارش تلخ شده بخاطر غرور و غیرت پدرانه اش نمیتواند چیزی بگوید چه بگوید؟؟

عکس دخترونه

میتواند بگوید دخترم میدانم تو عاشق کسی هستی،من از قبل خبر داشتم؟؟؟؟

میتواند بگوید دخترم این راه و رسم عاشقی است…؟؟

با او این گونه رفتار کن این کار را بکن آن کار را نکن..میتواند؟؟؟

عکس دختر ایرانی زیبا

غرور و غیرت پدرانه اش اجازه نمیدهد حرفی بزند مادر و خواهر که نیست بگوید بنشین از عشق جانت برایم تعریف کن پدر است،پدر…

عکس دختر از پشت سر

بخاطر همین فقط سکوت میکند غصه میخورد هی خود خوری میکند هی دخترکش را میبیند و حرص میخورد میدانی… پدری که دختر دارد خیلی مظلوم است خیلی… .

عکس چشم دختر

داشتم فکر میکردم چند سال دیگر حتما ، دختری خواهم داشت..

دختری از جنس تابستان ، گرم و دوست داشتنی..

نمیدانم اسمش را چه گذاشته ام! جانـا ..؟ جانـان ..

عکس چشم زیبای دخترونه

یا شاید هم اسمی را که تو بیشتر دوست داری. اما میدانم ، دلبرترین دختر شهر خواهد بود و دلبرانه ترین احساسات را برایش خرج خواهم کرد نمیدانم شبیه من است یا تو..

عکس موهای بلند دخترونه

چشمانِ بادامی ِ مشکی دارد مثل من، یا ابروهای کشیده مثل تو! نمیدانم میشود در موج موهای مشکی اش رقصید یا روی موهای لختش سُر خورد..

عکس دختر خوشگل

اما میدانم در زیبایی همتا ندارد.. میدانم که عاشق گل است درست شبیه من.. میدانم موسیقی را دوست دارد و با تک تک اهنگ هایی که گوش میدهد ، میخواهد حرفی بزند و منظوری دارد ، درست مثل تو.

عکس دختر ناز

میدانم روزی دست در دست هم خیابان های شهر را قدم خواهیم زد .. به او یاد داده ام که هر هفته با دوستانش کافه گردی کند ، بخندد و عکس یادگاری بگیرد میدانم درست مثل خودم عاشق عکاسی کردن است .

عکس دختر بچه

یادش داده ام که بخندد ، هرچند که ناراحت است! به او فهمانده ام که هیچ چیز ارزش خیس شدن چشمان زیبایش را ندارد.. قول میدهم ، که یاد گرفته است با غصه ها بجنگد و قلبی رنگی و شاد داشته باشد..

عکس دختر نیم رخ

میدانم می اید مینشیند ورِ دل جفتمان و درد و دل میکند.. هراز چند گاهی شعر مینویسد و از منو تو نظر میخواهد.. شک ندارم کل عمرمان را باهم دیوانگی خواهیم کرد من ، تو ، او.. و این مثلثِ عشقمان است.. شاید چند سال دیگر ، مادر خوبی باشم.. شاید چند سال دیگر خانواده ی خوبی باشیم .

عکس دختر سه رخ

میدانی! دختر که باشی از همان بچگی برای خودت خانومی میکنی!

نگرانی نکند عروسک هایت گرسنه باشند و بدو بدو بغلشان کنی الکی شیر شان بدهی!

عکس دختر عاشقانه

روی پایت بگذاری و برایش شعر های مهدکودکت را بخوانی تا بخوابند!

توی عروسی ها ساق جورابی سفیدت را بپوشی و هرکس گفت عروسم میشی ؟!

عکس دختر در طبیعت

به مادرت نگاه کنی و مثلا قول بدهی که حتما بعد هم خوشگلتر از همه برقصی که کیف کنند چه عروسی دارند! دختر که باشی از همان بچگی عشق لباس عروس و خاله بازی و مامان شدن داری!

عکس دختر لاکچری

میدانی چندین سال است که میگذرد از تب و تاب ۱۸ سالگی ام و حرف ها و اسرار های مادرم که وقت عروس شدنم بود! میدانی… ادامه تحصیل و تمام عیب و ایراد هایی که روی پسر مردم میگذاشتم بهانه بود…. !

عکس دختر با کلاس

بنده خدا ها نه کج بودند نه دراز ! نه مشکلم قد و قواره شان بود نه شغلشان! من اعتقاد داشتم محرمیت دل میخواهد نه دلیل! من دلم را در گذشته ام گم و گور کرده ام ! دقیقا زیر پاهای تو . .

عکس دختر ایرانی

. البته زمانی کنج دلت بود حالا دیریست به گمانم زیر پاهایت مرده باشد! قصه چیدم تا بگویم مجرد ماندن من و امثالم دلیلی دارد که برای گنجاندن در مغز تو و امثالت زیادیست..! تو خیال کن برای پر توقع بودنم است و اصلا هم ربطی به تو ندارد …

عکس دختر خارجی

شاید سی سال دیگر یک دختر نوزده ساله داشته باشم.

شاید نامش تارا باشد شاید هم باران!

شکلش نمی دانم شبیه چه کسی باشد. قدش هم نمی دانم چند سانت است.

عکس دختر برای اینستاگرام

نمی دانم مانند مادرش موهایش فر و پر پیچ و تاب است یا صاف و بی حال. نمی دانم تک فرزند پدر و مادرش است یا خواهر و برادر کوچک تر هم دارد. اما می دانم دوستش دارم. می دانم دوستم دارد. می دانم یادش داده ام در تمام طول روز حداقل یک بار پدرش را ببوسد.

عکس دختر اینستا

یادش داده ام گل های اتاقش را دوست بدارد. و هرچند شب یکبار دفتر دلنوشته اش را باز کند و دلش را خالی کند. یادش داده ام دردهای دلش را هرچند که ناگفتنی باشد، بگوید. هرازگاهی که دلش گرفت در آغوشم گریه کند. شنیدن غصه های اطرافیانش را یادش داده ام. از او خواهش کرده ام بی تفاوت رد شدن را یاد نگیرد.

عکس دختر instagram

یادش داده ام آخر هفته در کافه ی دنج آن کوچه ی خلوت با دوستانش بستنی بخورد و بخندد. دلسوزی برای گربه ی کوچک یا توله سگی که در فلان کوچه می لنگید را یادش نداده ام این یکی را خودش از مادرش به ارث برده!

عکس دخترونه

یادش داده ام آنقدر برای خواسته هایش بجنگد تا همه ی همه ی خواسته هایش خاطره شوند نه حسرت! نمیگذرام نرسیدن به آرزوهایش عادت شود برایش.

عکس دختر بچه

نمیگذرام سیاه پوش و داغدار مُردن آرزوهایش شود. نمیگذرام تابلوهای “ایست” از رویاهایش غیرممکن بسازد. نمی دانم سی سال دیگر چقدر توان جنگیدن دارم اما می دانم برای رساندنش به آرزوهایش می جنگم می جنگم تا از دست دادن را تجربه نکند… شاید سی سال دیگر مادر خوبی باشم … .

عکس دخترانه فانتزی

” دختر بچه ها ” را همه دوست دارند !

از برقِ چشمانِ معصومِ هیچ دخترکی ، نمی توان ساده عبور کرد .

نمی توان لبخند های ملیح و کودکانه شان را دید و قربان صدقه شان نرفت .

عکس دخترانه زیبا

نمی توان شیطنت و شیرین زبانیِ شان را دید و دیوانه وار و از صمیمِ قلب ، در آغوششان نکشید .

نمی توان ظرافت و زیباییِ خدادادیِ شان را تحسین نکرد !

عکس دختر زیبا

دختر بچه ها معجزه هایِ بی بدیلِ آفرینش اند ، عناصری مهم و حیاتی برایِ ادامه ی بقا ، که با حضور و وجودِ مقدسِشان ؛ زمین و زمانه ، جانی دوباره می گیرد . که تا باشند ؛ می توان ادامه داد ، که تا هستند ؛ می توان زندگی کرد … .

عکس دختر موفرفری

یه دختر موفرفری از کل دنیا چی میخواد مگه؟

دلش یه عاشقی رو میخواد که هی بهش بگه فرفری موی غزل ساز منی…

عکس های دخترانه

که بهش بگه آدم تو پیچ و تاب موهات گم میشه گاهی هم به شوخی بگه : تاحالا پشه ای چیزی تو موهات گیر نکرده؟ و قش قش بخنده…

عکس دختر کوچولوی با نمک

یه دختر موفرفری دلش که بگیره میخواد موهاشو صافه صاف کنه تا موهاش مثل بازیگرای هالیوودی ابریشمی شه اما هرچی هم صاف کنه، مثل ابریشم نمیشه که نمیشه راسته میگن دخترای موفرفری شاعرای زیادی دارن….

عکس دختر تنهایی

گاهی روزا خسته میشه از موهاش از این فرفری های وحشی که دورشو گرفته… از اینهمه حجم دلتنگی که توی موهاش قایم شده. فقط به یه دستی نیاز داره که با حوصله این دلتنگیا رو از سرش باز کنه اونوقت حتما موهاش صاف میشه درست مثل ابریشم… .

عکس دخترونه غمگین

دختردار که شدید روزی هزار بار در گوشش آهنگِ “یه دختر دارم شاه نداره” را بخوانید؛ اتاقش را پر کنید از خرس و قلب هایِ شکلاتی ..

عکس پروفایل دختر

هرروز ببوسیدش و هر از گاهی حرفِ اولِ اسمش را با گلِ رزِ قرمز در جعبه ای بچینید… آنقدر مهم بودنش را تاکید کنید که خودش هم به این باور برسد ، که فقط زمانی جنسِ مخالف را واردِ زندگی اش کند که آن بخش از نیازِ محبت هایِ دخترانه اش را فقط او بتواند تامین کند..

عکس نی نی دختر

متوجهید چه میگویم؟! حیف است احساس دختری را که با جان و دل بزرگش کرده اید ، یک غریبه که هنوز از راه نرسیده با چند خرس و شکلات و پاستیل دست خورده کند ! .

عکس دختر ایرانی

من نه آنقدر‌ دلبرم که دل تمام شهر از صدایم بلرزد.. نه آنقدر موقر که یادم نرود دختر ‌نباید بلند بلند بخندد.. نه آنقدر‌ فیلسوف که راجع به کتاب های خوانده و نخوانده ام داد سخن‌ بدهم..

عکس دختر تنها با کیفیت

نه آنقدر بزرگ که بتوانم بجای شکلات وقتی به کافه میرویم خانمانه قهوه سفارش بدهم.. نه آنقدر سیاستمدار ک لبخند ها و اشک هایم به جا و به موقع سرو کله شان پیدا بشود

عکس پروفایل دخترونه

من بغض میکنم، گریه میکنم، شیطنت میکنم، بلند بلند می خندم و لبه ی جدول راه میروم و توی کافه شکلات می خورم و زندگی را ساده میگیرم… و خوب می دانم.. دخترهایی شبیه من، خاطره نخواهند شد..:)

عکس دخترونه جدید

خودَت باش دختر همان خودِ معمولیَت عاشق باش برقص زندگی کن در کنارِ همه نامهربانی ها تو مهربانترین باش برایِ خودَت باخودَت نجنگ!

عکس دختر برای بکگراند گوشی

باخودَت راه بیا،صحبت کن،راهنماییَش کن،درکَش کن خودَت را دوست داشته باش حواسَت باشد هیچکس بهتر از خودَت نمیتواند رفیقِ تنهایی هایَت باشد،

عکس های دخترونه ایرانی زیبا

که درکَت کند،که دوستَت داشته باشد تو همدم ترینی برایِ لحظاتَت رفیق ترینی برایِ تنهایی هایَت مهربان ترینی برایِ دنیایَت و بهترینی برایِ خودَت پس یادَت نرود که در این هیاهویِ نامهربانی *خودَت*را دو دستی بچسبی…. .

عکس دخترونه شیک

اگر روزی دختری داشتم …

در کنارِ خواندن و نوشتن و پیانو و رقص باله و … به او “بیان احساسات”را یاد خواهم داد.

که اگر روزی لبریز از شادی یا خشم شد ،یاد بگیرد فریاد بزند لبخند ها و اشک هایش را. که بداند تیغ نابرابری همیشه بر روح ما خط می اندازد،

عکس دخترونه جدید

اما باید در مقابلش ایستاد و مبارز و محکم،سرود بوسه و عشق سر داد. تا بداند که “احساسات”محکم ترین سلاح زنان است.

عکس سیاه و سفید دخترانه

زنان هیچ وقت سکوت نخواهند کرد و در این جنگ نابرابر که پایانی هم ندارد پیروزِ میدان،همان کسی است که بتواند با معجونِ شجاعت و احساس و عشق،تمام نفرت ها و خشم هارا به خوابی عمیق فرو ببرد. به او یاد می دهم که بفهمد اگر چه قلب کوچکش ظرفیت هزاران پاییز و بهار را دارد،اما به هیچ کدام از غم هایش اجازه ندهد که در آن ته نشین شود.

عکس هنری دخترونه

در هر لحظه که احساسات به سراغش آمد بداند که چگونه باید از این مهمان پذیرایی کند. به او یاد می‌دهم که اگر از تنفر و خستگی لبریز شد،سکوت نکند و تمام شوریده حالی اش را لابه لای اشک هایش به سفری دور و دراز بفرستد.

عکس دخترانه خوشگل

یاد بگیرد خوشحالی هایش را بسازد،هر از گاهی غم را بفهمد و طعم تلخِ خیانت را به کام هیچ کسی نریزد. اگر روزی دختر داشتم به او خواهم گفت که: بهار شکفتن غنچه های خوشحالیست و زمستان چیزی جز دوری و تنهایی نیست… .

عکس دختر ناز

با دختری دوست شو که کتاب بخواند!

با دختری دوست شو که پولش را به جای لباس خرج کتاب کند دختری که لیست بلندی از کتاب‌ها را برای خواندن تهیه کرده است.

عکس دختر برای تلگرام

دختری که کارت کتابخانه سالهای کودکیش را هنوز با خود دارد دختری را پیدا کن که اهل خواندن باشد تشخیص‌اش سخت نیست حتماً همیشه در کیفش کتابی برای خواندن دارد. کسی که به کتابفروشی،عاشقانه نگاه کند و پس از یافتن کتابی که مدت ها در جستجویش بوده،اشک شوق در چشمانش حلقه زند کسی که بوی کاغذ کاهی یک کتاب قدیمی، برانگیخته‌اش کند.

عکس دختر نیم رخ

با دختری دوست شو که اگر در کافه منتظرت ماند،انتظارش را با خواندن کتاب پر کند حتی اگر به دروغ،از خاطره مطالعه کتاب‌های بزرگی نام برد که هرگز نخوانده است،تشویقش کن، چرا که او لذت اغراق را در درک و فهم تجربه می‌کند و نه زیبایی. با دختری دوست شو که کتاب بخواند. و برای تولدش و سالگرد آشنایی،و همه‌ی اتفاق‌های خوب،به او کتاب هدیه بده.

عکس دختر سه رخ

به او نشان بده که«عشق به کلمات»را می‌فهمی و درک می‌کنی. به او نشان بده که می‌فهمی که او فرق واقعیت و خیال را می‌فهمد به او، حتی اگر دروغ بگویی، دروغ‌ گفتن‌ات را درک می‌کند، او کتاب خوانده است. با او، حتی اگر خطا کنی، بهتر می‌فهمد او کتاب خوانده است و می‌داند که انسانها هرگز کامل نیستند.

عکس دختر عاشقانه

در کنار او اگر شکست بخوری، او می‌فهمد او زیاد خوانده است و می‌داند که راه موفقیت، ‌با شکست سنگفرش شده. او رویا پرداز نیست و با هر شکست، محکم‌تر از قبل کنارت می‌ماند اگر با دختری دوست شدی که اهل خواندن بود، کنارش باش.

عکس دختر در طبیعت

اگر دیدی نیمه شب، برخاسته و کتابی در دست، گریه می‌کند، در آغوشش بگیر، برایش فنجانی چای بیاور، بگذار در دنیای خودش بماند. او برای فرزندانت نام‌هایی متفاوت و شگفت خواهد گذاشت، او به آنها سلیقه‌ای متفاوت و متمایز هدیه خواهد کرد.

عکس دختر لاکچری

چون تو لیاقت چنین دختری را داری تو لیاقت داری با کسی دوست شوی که زندگیت را با تصویر‌های زیبا رنگ زند اگر چیزی فراتر از دنیا را می‌خواهی، با دختری دوست شو که اهل خواندن باشد .. .‌‌ #روزماری_اورکویکو

عکس دختر با کلاس

دختر که باشی …

فرق نمی کند رنگ پوستت تیره است یا روشن گندمی…سفید…تیره…سبزه… در هر صورت برای یک نفر در دنیای نا آرامی ها آرام بخشی

عکس دختر ایرانی

دختر که باشی …

فرقی نمی کند چهره ات چگونه است دماغت بزرگ… لب هایت کوچک… برای یک نفر زیبا ترینی و او با عشق زیباییت را می ستاید.

عکس دختر خارجی

دختر که باشی …

فرقی نمی کند موهایت بلوند است یا مشکی. فرفری…براق…رنگی… برای یک نفر آن مو ها و پیچ و تابش می شود دنیا! یک نفر زندگی اش را درمیان تار تار موهایت جا میگذارد.

عکس دختر برای اینستاگرام

دختر که باشی …

فرقی نمی کند صدایت از نظر خودت زیباست یا نه. کلفت… نازک… دخترانه… خاص… برای یک نفر صدایت همه چیز می شود. یک نفر با صدایت آرام می گیرد. با صدایت همه درد هایش را فراموش میکند.

عکس دختر اینستا

دختر که باشی …

فرقی نمیکند آرایش کنی یا نه! یک نفر هست که همان صورت ژولیده و خواب آلوده سر صبحت را با جان و دل بخواهد.

عکس دختر instagram

دختر که باشی …

فرقی نمیکند پوششت روی مد باشد یا نه. یک نفر تو را با همان لباس های ساده همیشگی ات، با همان تیپ کلاسیکت میخواهد و تو برایش خوش لباس ترین موجود دنیایی.

عکس دختر مو فرفری

دختر که باشی…

دختر که باشی با هر چهره ای و با هر نوع پوششی و با هر صورتی «حتی بی آرایش» باز هم دلبر ترین موجود روی کره زمینی… .

عکس دختر عاشقانه

دلم میخوآهد دختر دآشته باشم و اسمش را بهآر بگذارم!

دوست دارم تمامِ خوشحالی های دنیارا توی چشم هایش بریزم و به او بفهمآنم : جانِ مادر!

عکس دختر فانتزی

در این دنیا همه چیز دروغ است…

به جز صبحِ روشنِ عید که بچه ها ذوق دارند از جفت شدنِ کفش های نو! دلم میخوآهد تمامِ حسرت هآی مادرانه ام را خآک کنم…و فقط برای گُل دادنِ بهآرم زندگی کنم…

ژست عکس دختر

میخوآهم شُکوفه های لبخندش را یک به یک جمع کنم تا شاید یک روزی،یک جآیی،دنیا به کامِ ما بچرخد!

من یقین دارم مادرم سرشآر از آرزوهای بزرگ است!

ژست عکاسی دخترونه

وگرنه اسمِ دخترش را بهآرنمیگذاشت…

و به امیدِ گل دادنش،پاییز هارا رد نمیکرد! و حیف…

بهآرِ مادرم،هیچگاه گل نداد! زرد شد و از شآخه ها افتاد…

اما من،روزی نامِ دخترم را بهآر میگذارم… تا بداند مادرش،مدفنِ آرزوهای دور است! .

ژست جدید برای عکس دختر

دختران را دست کم نگیرید…

یک دختر می تواند تنها دلیلِ التماس های کودکانه‌ی مردی باشد که آوازه غرورش زبانزد خاص و عام شده…

عکس دختر برای تلگرام

چشمانِ معصومِ یک دختر می تواند همان کیمیایی باشد که پسری بی احساس را به شاعری عاشق و شوریده دل مبدل می سازد…

عکس دختر برای واتساپ

خاص ترین مخاطب ِ گریه های پسری افسرده همان دختری است که حسرت ِ نبودش زندگی را از او گرفته… شاید میوه ممنوعه‌ی زاهدی پارسا و گوشه گیر بوسه ای باشد بر گونه دختری با موهایی به رنگ گندم…

عکس دختر برای فیس بوک

ترس از دست دادن دست های ظریف ِ دختری زیبا می تواند از پسری بزدل و ترسو، شیری وحشی و درنده بسازد… یک دختر می تواند اولین کاشف ِ خنده های مردی باشد که هیچکس تاکنون قادر به گره گشایی از اخم های پیشانیش نبوده…

عکس دختر غمناک

اصلا اگر نظر مرا بخواهید می گویم برای بازجویی از خلافکاران به زور و شکنجه و تهدید نیازی نیست کافی است دختری رو به رویش بنشیند، درد هایش را بشنود و هر از گاهی اشک از گونه هایش پاک کند…

عکس دختر سیاه و سفید

هُرم ِ دستانِ دختر، فولاد را ذوب می کند لطافت ِ حرف هایش، سنگ را نرم می کند و نگاه نافذش کوه را به زانو در می آورد… دختران را دست کم نگیرید…

عکس دختر جدید

گاهی به دخترها حسودیم میشود

دختر دلش که میگیرد ناخن هایش را لاک میزند موهایش را می بافد رژ لبی قرمز بر می دارد گوشواره های قدیمی اش را می اندازد و راحت اشک میریزد تا حالش خوب شود ولی پسرها دلشان که میگیرد باید دختری ناخن هایش را بخاطر او لاک بزند بخاطرش موهایش را ببافد برای او رژ لبی قرمز بزند و گوشواره هایی که قبلا برایش خریده را بیاندازد تا بغضش را آرام قورت بدهد و حالش خوب شود.

عکس دختر شیک

بانو….

میدانم دلگیری از همه یِ این زندگی که فراز و نشیبش پدرِ روزگارت را دراورده,

میدانم بیخود و بی جهت فکرِ خاطره ای روحت را به طغیان میبرد و احساساتت ازیادش جریحه دار میشود….

عکس دختر اسپرت

حتی میدانم تو تنها موجودی هستی که در اوجِ خنده میتوانی با صدایِ بلند گریه کنی میدانم بارها و بارها همه یِ آنهایی که آزارت دادند را درونِ خودت موهایشان را میکشی, بهشان سیلی میزنی, یقه شان را میگیری و دلت خنک میشود که درونِ خودت جنگیدی و پیروز شدی و حرفت به کُرسی نشسته

عکس دختر شیطون

حتی میدانم برایِ اینی که هستی را ثابت کنی باید بارها وبارها خودت را توضیح دهی و آخرش با قضاوت هایِ بی جایشان دلت بشکند… بانو…. میدانم اسم زن را یدک میکشی… ولی قوی ترین موجودِ رویِ زمینی…. ولی بعد هر بی انصافی شان…خودت را ببر جلویِ آینه, همان رژلب قرمزِ آتشینت را بزن….

عکس دختر ناراحت

موهایت را دست بکش و با خودت بگو:

هر چه را از تو بگیرند زن بودنت را نمیتوانند بگیرند…

قشنگی ات را… ظرافتت راهم…. اصلن میدانی چرا خدا تو را بعد از مرد آفرید؟

چون برایِ نقاشی کردنت و هر آن چیزی که از خوب ها آفریده شده در تو پنهان کرده…

وقت گذاشته…. خدا…. برای خلقِ این موجود خیلی صبر کرده…

عکس دختر خندان

بانو…. تو تنها شاهکارِ خدایی….

به خودت افتخار کن, که هیچکسی و هیچ چیزی به گردِ پایِ تو هم,حتی نمیرسد… ‌.

عکس دختر شاد

به نظر تو ممکن است مردی زنی را ببوسد بی آنکه او را دوست داشته باشد؟! تمام مردهایی که این کار را میکنند همان لحظه آن زن را دوست دارند اگر نداشته باشند خودشان را وادار به چنین کاری نمی کنند .

عکس چهره دختر

همان موقع مردها خیلی پر احساس اند اما فردای آن روز میتوانند آدم دیگری بشوند چیزی که زن ها نمی بینند یا نمی خواهند ببینند فکر میکنند آنها هم مثل خودشان اند که ساعت ها توی ذهنشان با این چیزها ور بروند و اسیر شوند برای مردها یک بوسه فقط یک بوسه است ولی زن ها شصت تا چیز دیگر از آن می سازند .

عکس دخترونه زیبا

مرد که خوب باشد زن عزیزِ خانه میشود لباس های رنگارنگش موهایِ بلند و آبشارش گلِ سر های گل گلی اش و عطرِ تنش خانه را زنده میکند. مرد که مهربانِ یار باشد زن عزیز دردانه یِ اش میشود.

عکس دخترانه برای پروفایل

حس امنیت و اعتماد درونش موج میزند محبت اش تمام آدمهای اطرافش را احاطه میکند بلند میخندد با شوق وقایع را تعریف میکند دنبالِ بهترین ها میرود که بهترین باشد خانه همیشه گرم و امن باقی میماند

عکس بدون صورت دختر

مرد که دوست باشد زن همپایِ خستگی ناپذیر لحظه های سخت میشود. رفیقِ شش دانگِ سالهایِ طولانی که او دیگر میداند هر مهر و علاقه ای که خرج میکند دوبرابرش را پس میگیرد.

عکس دختر بدون متن

مرد که خوب باشد زنش را میسازد اخلاقش را شکل میدهد مهرَش را بارور میکند هر زنی در هر سن و چهره و اصالتی نیاز دارد که یک مردِ مهربان رفیقِ روزهایِ سختش باشد

عکس دخترونه شیک

روزی دنیا دختری به من خواهد داد… شبیه خودم.

با موهای همیشه پریشان سیاه که دلش نخواهد ببنددشان؛

و چشم های درشت براق … با آن لبخند درخشانش؛

کسی چه میداند، شاید هم مثل مادرش شاعر شد!

عکس دخترونه برای پروفایل

اما دخترکم را جوری دیگر بار می آورم که مثل مادرش نباشد

که عاشق مردی شبیه تو نشود

یادش می دهم موهایش را خودش ببافد تا هرگز محتاج دست های مردانه ای نباشد

دخترکم را محکم بار می آورم که مثل من دلش کیش و مات تکیه گاه شانه های پهن و مردانه ی چون تویی نشود

عکس دخترونه لاکچری

نازدانه ام را می گویم که دیوارها بهترند لااقل شانه خالی کردن بلد نیستند

دخترکم را عادت می دهم به تنهایی که نترسد از سکوت که پناه به شبیه تویی نبرد از ناچاری

به دخترک می گویم که گریه سهم تو نیست که حسرت تقدیرت نیست.

عکس دخترونه غمگین

دخترکم را پر از آزادی می پرورانم آنقدری که در دام صیادی که شبیه توست نیفتد

فرشته ی کوچکم را جوری بار می آورم که حوای کسی نشود

که در جهان دیگر کسی آدمش نخواهد شد .

عکس دخترونه باحال

خلاصه دخترکم را مرد بار می آورم نه انقدر زن نه انقدر عاشق شبیه مادرش

شاید تو پدرش نباشی ولی…

روزی دنیا دختری به من خواهد داد! .

عکس دخترونه شیک و باکلاس

زن ها وقتی میخندند انگار دنیا میخندد میگویید نه؟

فکر کنید به خنده های مادرتان مادرتان که میخندد، پدرتان مگر میتواند نخندد

عکس دخترونه شاخ

جنس زن خوب است که خنده رو باشد

دنیا به لبخندشان نیازمند است زن بخندد، تمام مردان وابسته به آن میخندند

آنها بلدند کاری کنند تا پدر بخندد برادر بخندد عشق بخندد

تمام در و دیوار خانه بخندد دنیا بخندد .

عکس دخترونه اینستا

من میترسم…. از متاهل شدن…

از زندگی مشترک از اینکه مثل خیلی از زن های دیگر پشیمان شوم… از اینکه نه راه پس داشته باشم…نه راه پیش از سردی همسرم‌….از بی محبتی اش از اینکه تمام جوانی و زیباییم را به پایش بریزم اما باز هم مرا قبول نداشته باشد..

عکس دخترونه جدید

من میترسم… از خیانت…

از رمز گوشی همسرم که تند تند عوض شود از دعوا میترسم…. از داد و فریاد….از رد کبودی زیر چشمم از داغی سیلی همسرم روی صورتم.‌‌… راستش…. از خانه ایی تاریک و سوت و کور از اینکه هیچ وقت همه کنار هم نباشیم…. از اتاق های جداجدا…

عکس دخترونه با کیفیت

از تنهایی میترسم….

برای بچه هایم بچه هایی که از خانه فراری اند… بچه هایی که باید تاوان ازدواج اشتباه من با پدرشان را پس دهند… بچه هایی که حسرت زندگی دوروبری هایشان را میخورند من میترسم…. از همبستر شدن با مردی که تنها سهمم از او… نامش در شناسنامه ام است .

—-.

 

عکس دختر برای پروفایل

 

عکس دختر برای پروفایل

عکس دختران زیبا و خوشگل برای پروفایل

ﺩﺭ ﺧﺎﻃﺮﺍﺗﻢ ﺩﺳﺖ ﻣﯽﺑﺮﻡ
ﮐﺎﺭﯼ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺍﻭﻝ
ﺑﺎﺷﯽ
ﺍﺯ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ﻋﺸﻖ ﺭﺍ ﺷﻨﺎﺧﺘﻢ …

عکس دختر برای پروفایل

با خودمان میگوییم، عادت می کنیم و با صراحت زیادی، این جمله را تکرار میکنیم. ان چیزی که هیچکس نمی‌پرسد، این است که:
“به چه قیمتی عادت می کنیم؟”

عکس دختر برای پروفایل

تصاویر پروفایل دختر

ساده از ” من بی تو میمیرم ”
گذشتی خوب من !
من به این یک جمله ي خود
سخت ایمان داشتم…

عکس دختر برای پروفایل

به دنبال تو می‌گردم
نمییابم نشانت را
بگو باید کجا جویم
مدار کهکشانت را…!

عکس دختر برای پروفایل

عکس دخترونه برای پست اینستاگرام

عکس دختر برای پروفایل

می خواهم دوباره بدنیا بیایم بیرون در، تو منتظرم بوده باشی
و بی آنکه کسی بفهمد
جای بیداری و خواب رابه رسم خودمان درآریم
چه بود بیداری
که زندگی اش نام کرده بودند.

عکس دختر برای پروفایل

متن دخترونه زیبا برای پست اینستاگرام

دوست داشتن کـه عیب نیست بابا جان

دوست داشتن دل آدم را روشن میکند

اما کینه و نفرت دل آدم را سیاه میکند

اگر از حالا دلت بـه محبت انس گرفت

بزرگ هم کـه شدی

آماده دوست داشتن چیزهای خوب و زیبای دنیا هستی

دل آدم عین یک باغچه پر از غنچه اسـت

اگر با محبت غنچه‌ها را آب دادی باز میشوند

اگر نفرت ورزیدی غنچه‌ ها پلاسیده میشوند

سيمين دانشور

عکس دختر برای پروفایل

پاییز؛
پنجره‌ایست که از اتاق من
به هوای “تو” باز می شود …

عکس دختر برای پروفایل

و تنهایی
تنها واژه‌ای ست
که تنها نیست

عکس دختر برای پروفایل

عکس دختر زیبا

دنیــــای دختــرانـــه من ..

نه با شمــــع…نه با عروســـک معنـــا پیدا نمیکنـــد…

و نه با اشک و افســـــــــــــــــون…

امــــــــا;تمــــــام اینها را در برمیگیرد…

مــــــــــــــــــــــــن …

نـــه ضعیفم … نه ناتـــــــــوان …

چــرا که خداونـــد مرا بدون خشونـــت و زور و بازو میـــپسندد…

اشــــک ریختن ضعـــف من نیــــسـتـ…

قـــدرت روح مـــــن اســتــــ

عکس دختر برای پروفایل

عکس دختر تنها و غمگین برای پروفایل

مــن دختــــــرم…

با تمـــام مـــردانگی هایتـــ نمیتوانـــی بفهمــی صــــورتی برایــم یــک دنیــاستـــ…

نمــی توانی بفهمـــمی گریـــــه کردن بدون خجالـتــ…

نمــــــاز با چادر سفیـــــــد را…

درکـــ کردنش در تــــــوانتــ نیستــــ…

عکس دختر برای پروفایل

مرا سخت دوست بدار
پُر بوسه
بغل دار
بگذار عشق
به پای هم بندمان کند …

عکس دختر برای پروفایل

سفر كن بـه هيچكس هم نگو

یک رابطه عاشقانه را زندگى كن

و بـه هيچكس هم نگو! ‏شاد زندگى‌كن

و بـه هيچكس هم نگو ‏آدم‌هـا ‏

چيزهاى قشنگ را ‏خراب می کنند

جبران خليل جبران

عکس دختر برای پروفایلعکس دختر خودک خوشگل برای اینستاگرام

مَن یک دُخــــــترم…

خــالقم به نــــامم ســــوره هایی نازل کـــــــرد…

متــــــــرو برایم جایـــــگاه ویـــژه ساخــــتـــ…

عکس دختر برای پروفایل

عکس دختر گریان و غمگین تنها برای استوری

عکس دختر برای پروفایل

از جای خالیت.
از فاصله‌ای که بین‌مان افتاده است،
خسته‌ام!
باید خوابید…
تو در خواب به من نزدیک‌تری…

عکس دختر برای پروفایل

عکس رمانتیک دختر

عکس دختر برای پروفایل

عکس دختر زیبا لب دریا

بی‌شک جهان را‌ به عشق کسی آفریده‌اند،
چون من که آفریده‌ام از عشق ؛
جهانی برای تو. . .

عکس دختر برای پروفایل

دختر خوشگل زیبا برای عکس پروفایل

فکر نکنید هر کس کـه از راه رسید

هر کس کـه با شـما خندید

هر کس کـه چند صباحی گیر داد و پیگیر شد

میتواند رفیق شـما باشد

رفاقت جریانی ست توی خون آدم کـه یک باره میجوشد

وقت هایی کـه بداند بودنش لازم اسـت

همین بـه موقع بودن

چگونه بودن

می شود اصالت یک رفاقت

پريسا زابلى پور

عکس دختر برای پروفایل

دست هایت را
دور من گره بزن
مرا مجبور به گفتن نامت کن
مثل نخی که
دانه هاي‌ تسبیح را دور هم
جمع کرده،
بغلم کن
من مقصدم گیسوت نباشد
همه ی ي دوستت دارم هایم می ریزند
گم می‌شوند…

 

-….

مجموعه جدید و متنوع از انواع عکس دختر برای پروفایل

اغلب افراد بنابر احساسات قلبی و سلیقه خود عکسی لاکچری برای پروفایل صفحات شخصی چون تلگرام، واتساپ و اینستاگرام خود انتخاب می کنند که بیشتر دختر خانم های خوشگل به دنبال تصاویر جدید و خاص برای پروفایل های شبکه های مجازی هستند.

تصاویر زیبا و جذاب دخترانه از جمله تصاویر پرطرفدار و جذاب می باشند، همچنین این تصاویر های خاص می توانند انتخاب بسیار خوبی برای پروفایل و پست و استوری کاربران اینستاگرام می باشند. اگر شما دختر خانم ها از افرادی هستید که قصد تغییر دادن پروفایل خود هستید،

عکس دخترانه زیبا برای پروفایل

عکس لاکچری دخترانه باحال

گچین جدید عکس دختر برای پروفایل

عکس پروفایل مفهومی دخترانه باحال

گلچین عکس دختر برای پروفایل

عکس باحال و زیبا دختر در فصل بهار

گالری شیک عکس دختر برای پروفایل

عکس ژست بامزه دخترانه برای پروفایل

عکس دختر زیبا و لاکچری برای پروفایل

عکس باحال و متفاوت برای پروفایل دختران

عکس جدید برای پروفایل دختر

عکس پروفایل دخترانه باحال و زیبا برای شبکه های اجتماعی

پروفایل دخترانه شیک و زیبا

عکس جالب و باحال برای پروفایل

عکس پروفایل باحال با مفاهیم خاص

عکس پروفایل دخترانه باحال و خاص

مجموعه جدید عکس دختر برای پروفایل

پروفایل باحال دخترانه

عکس پروفایل لاکچری دخترانه باحال

پروفایل دخترانه شیک و زیبا

تصویر جدید دختر برای پروفایل

عکس پروفایل باحال با مفاهیم خاص

تصویر پروفایل جالب و زیبا دخترانه

عکس پروفایل دخترانه بسیار شیک

تصویر زیبا از دختر پشت به دوربین

عکس دخترانه خفن و باحال

تصویر زیبا و جذاب دختر برای پروفایل

عکس دخترانه احساسی و باحال

عکس دختر برای پروفایل واتساپ و اینستاگرام

عکس با نوشته باحال برای پروفایل

تصویر دختر شیک و هنری برای پروفایل

عکس پروفایل جذاب و شیک دخترونه

تصویر پروفایل جذاب دخترونه

عکس جذاب و شیک مخصوص پروفایل دختران

انواع طرح نوشته زیبا دخترانه

پروفایل متن دار و جدید دخترانه

دلنوشته احساسی و باحال دخترانه

عکس نوشته زیبا در مورد دختر

گالری تصویر پروفایل جالب و دیدنی دخترانه

عکس خاص دخترونه برای پروفایل شبکه های اجتماعی

تصویر پروفایل جذاب و زیبا دختر

عکس پروفایل دخترانه متن دار

عکس دختر برای پروفایل تلگرام و واتساپ

عکس نوشته دخترانه جالب و زیبا

عکس پروفایل باحال درمورد دختر

عکس پروفایل دخترونه شیک و جذاب

عکس دختر برای پروفایل شبکه های مجازی

عکس نمایه شیک دخترونه

تصویر احساسی برای پروفایل دخترانه

عکس زیبا و غم انگیز دخترونه برای پروفایل

عکس غمگین دخترانه برای پروفایل

عکس نوشته غم انگیز و دردناک برای پروفایل

انواع جدید عکس دختر برای پروفایل

عکس خاص دخترونه برای پروفایل شبکه های اجتماعی

عکس احساسی و زیبا دخترانه

عکس متن دار با حال مخصوص پروفایل دختران

عکس زیبا دختر برای پروفایل تلگرام

عکس پروفایل دخترانه زیبا

انواع متنوع عکس دختر برای پروفایل

عکس پروفایل شیک و لاکچری برای دختران باکلاس

انواع تصویر پروفایل شیک دخترانه برای پروفایل

عکس پروفایل دخترونه بسیار شیک و جذاب

عکس دختر در طبیعت برای پروفایل

عکس پروفایل با حال و جذاب دخترانه

عکس دخترانه لاکچری برای پروفایل

عکس پروفایل لاکچری دخترانه

عکس دختر برای پروفایل اینستاگرام

عکس پروفایل لاکچری و فانتزی دخترونه

انواع عکس دختر برای پروفایل

تصویر دختر غمگین برای پروفایل

تصویر دختر زیبا برای پروفایل

پروفایل شیک دخترانه و جذاب

عکس دختر جدید و زیبا برای پروفایل

عکس دخترانه متفاوت برای پروفایل شبکه های اجتماعی

عکس دختر برای پروفایل تلگرام

 

عکس دخترانه زیبا برای پروفایل تلگرام

تصویر پروفایل زیبا دخترانه

تصویر زیبا دختر برای پروفایل واتساپ

عکس جدید دخترانه برای پروفایل

انواع جدید عکس دختر برای پروفایل

تصویر پروفایل شیک و جذاب مخصوص خانم ها

عکس جدید و باحال برای پروفایل دخترونه

انواع عکس جدید دخترانه

عکس نوشته جدید و خاص برای پروفایل شبکه های اجتماعی

عکس دختر برای پروفایل واتساپ

عکس زیبا دخترونه متن دار

گالری عکس دختر برای پروفایل

تصویر غم انگیز دخترانه

عکس نوشته جالب و زیبا درمورد دختر

انواع تصویر نوشته درمورد دختر

تصاویر جدید و زیبا دخترانه برای پروفایل

عکس فانتزی زیبا برای پروفایل تلگرام و اینستاگرام

عکس دختر برای پروفایل شبکه های اجتماعی

عکس پروفایل زیبا دختر

عکس باحال و دیدنی دختر برای پروفایل

تصویر جذاب دخترانه برای پروفایل

گالری جدید عکس دختر برای پروفایل

انواع تصویر دخترانه جدید

عکس نوشته بامزه درمورد دختر

عکس نوشته جدید برای پروفایل

عکس پروفایل دختر زیبا و جذلب

عکس پروفایل زیبا برای تلگرام

سری جدید عکس دختر برای پروفایل

تصویر پروفایل شیک و دیدنی

تصویر مفهومی و زیبا دخترانه

عکس مفهومی و خاص برای پروفایل تلگرام

سری اول عکس پروفایل دخترانه

عکس پروفایل غروب آفتاب دخترونه

عکس پروفایل جذاب و شیک دخترونه

عکس باحال و زیبا دختر در فصل بهار

عکس باحال و متفاوت برای پروفایل دختر

تصویر زیبا دختر برای پروفایل

انواع عکس پروفایل شیک دخترانه

تصویر پروفایل جدید و باحال دخترانه

عکس نوشته دردناک و زیبا دخترانه

طرح نوشته جدید و باحال دخترانه

عکس زیبا و جالب دختر برای پروفایل

عکس نوشته باحال و جالب دخترانه

عکس پروفایل دخترانه در طبیعت

عکس پروفایل جدید دیدنی دخترانه

سری اول عکس دختر برای پروفایل

عکس پروفایل خاص و زیبا

—-.

عکس دخترونه پروفایل

همانگونه که عرض کردیم جدیدترین عکسهای دخترونه پروفایل لاکچری و خاص را از بین شیکترین تصاویر نوشته دار و بدون متن موجود در اینستاگرام برای شما در این قسمت از سایت دو نقطه در نظر گرفته ایم. عکس فانتزی برای استاتوس واتساپ دخترا

عکس فانتزی برای استاتوس واتساپ دخترا

عکس خفن برای پروفایل شاخ دخترانه

عکس خفن برای پروفایل شاخ دخترانه

تصویر بسیار زیبا و جالب با زمینه مشکی و طرحی دخترونه

تصویر بسیار زیبا و جالب با زمینه مشکی و طرحی دخترونه

عکسی پاییزی مخصوص دختر خانم ها برای رفتن به استقبال فصل پاییز

عکسی پاییزی مخصوص دختر خانم ها برای رفتن به استقبال فصل پاییز

عکس نوشته کارتونی سیاه سفید با متنی تیکه دار

عکس نوشته کارتونی سیاه سفید با متنی تیکه دار

جمله ای رمانتیک گونه برای پروفایل دخترونه

جمله ای رمانتیک گونه برای پروفایل دخترونه

عکس دخترونه خفن با تاج و نگاه کردن به دوردست

عکس دخترونه خفن با تاج و نگاه کردن به دوردست

عکس بسیار باکلاس و شاه برای اینستاگرام دخترا

عکس بسیار باکلاس و شاه برای اینستاگرام دخترا

عکس نوشته دخترونه هنری بسیار زیبا

عکس نوشته دخترونه هنری بسیار زیبا

عکس پروفایل دخترانه اینستاگرام با تم صورتی

عکس پروفایل دخترانه اینستاگرام با تم صورتی

تصویر پروفایل دخترونه غمگین برای تلگرام

تصویر پروفایل دخترونه غمگین برای تلگرام

عکس باحال دخترونه شاد متن دار

عکس باحال دخترونه شاد متن دار

عکس جدید دخترانه لاکچری برای پروفایل

عکس جدید دخترانه لاکچری برای پروفایل

تصویر فوق العاده شیک برای پروفایلهای دخترونه

تصویر فوق العاده شیک برای پروفایلهای دخترونه

جدیدترین عکس نوشته فانتزی دخترانه برای اینستا

جدیدترین عکس نوشته فانتزی دخترانه برای اینستا

عکسی اسپرت با موضوع دپ برای پروفایل دختر

عکسی اسپرت با موضوع دپ برای پروفایل دختر

عکس متن دار دخترونه شاخ بسیار جذاب

عکس متن دار دخترونه شاخ بسیار جذاب

عکس جدید پروفایل خاص برای دختر خانم ها

عکس جدید پروفایل خاص برای دختر خانم ها

عکس دو نفره دخترانه عاشقانه فوق العاده جذاب برای پروفایل

عکس دو نفره دخترانه عاشقانه فوق العاده جذاب برای پروفایل

عکسهای دخترونه انگار خودتی کارتونی

عکسهای دخترونه انگار خودتی کارتونی

عکس بسیار زیبای پروفایل دخترانه از پشت سر طبیعی

عکس بسیار زیبای پروفایل دخترانه از پشت سر طبیعی

 

  ۳۰ عکس پروفایل عاشقانه لاکچری نوشته دار و بدون متن بسیار جذاب

عکس از پا با عروسک برای پروفایل

عکس از پا با عروسک برای پروفایل

تصویر دخترونه خاص برای ابراز علاقه خواهرانه

تصویر دخترونه خاص برای ابراز علاقه خواهرانه

عکس دخترانه برای پروفایل اینستا تیکه دار

عکس دخترانه برای پروفایل اینستا تیکه دار

عکس نوشته بسیار با معنی دخترونه با موضوع تنهایی

عکس نوشته بسیار با معنی دخترونه با موضوع تنهایی

عکس متن دار عشقی بسیار با کلاس برای دخترا

عکس متن دار عشقی بسیار با کلاس برای دخترا

عکس پروفایلی فوق العاده لاکچری و جذاب دخترانه

عکس پروفایلی فوق العاده لاکچری و جذاب دخترانه

عکس ترسناک برای پروفایل دختر

عکس ترسناک برای پروفایل دختر

تصویر اکیپ دسته جمعی دخترانه برای اینستا

تصویر اکیپ دسته جمعی دخترانه برای اینستا

عکس استوری دخترانه متن دار با نوشته های خاص و تیکه دار

عکس استوری دخترانه متن دار با نوشته های خاص و تیکه دار

عکس دخترونه جدید بدون متن جلف

عکس دخترونه جدید بدون متن جلف

جدیدترینهای اینستاگرام

عکس پروفایل دو نفری اسپرت برای دختر خانم ها

عکس پروفایل دو نفری اسپرت برای دختر خانم ها

عکس دخترانه چشم درشت شیک برای پروفایل اینستاگرام

عکس دخترانه چشم درشت شیک برای پروفایل اینستاگرام

عکسی با موضوع حوصلم سر رفته برای دخترا

عکسی با موضوع حوصلم سر رفته برای دخترا

عکسهای جدید و باکلاس برای پروفایل دخترای با انرژی مثبت

عکسهای جدید و باکلاس برای پروفایل دخترای با انرژی مثبت

عکس پروفایل برای دختربچه با متن خنده دار

عکس پروفایل برای دختربچه با متن خنده دار

عکس شاخ پروفایلی با نوشته ای خفن

عکس شاخ پروفایلی با نوشته ای خفن

عکس دخترونه پروفایل غمگین بدون متن سیاه و سفید

عکس دخترونه پروفایل غمگین بدون متن سیاه و سفید

عکس نوشته دار فوق احساسی برای دخترهای حساس و عاطفی

عکس نوشته دار فوق احساسی برای دخترهای حساس و عاطفی

تصویری بسیار زیبا برای پروفایل دخترانه با موضوع لاو

تصویری بسیار زیبا برای پروفایل دخترانه با موضوع لاو

عکس دختر بچه شاد و خوشگل برای پروفایل

عکس دختر بچه شاد و خوشگل برای پروفایل

عکس دختر تنها بدون نوشته فانتزی

عکس دختر تنها بدون نوشته فانتزی

عکس نوشته سفید و مشکی دخترونه با متنی سنگین

عکس نوشته سفید و مشکی دخترونه با متنی سنگین

 

درباره‌ی کاشان نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *