طرز رفتار صحیح با جاری حسود ، بدجنس و موذی

راه حل های مسالمت آمیز برای مقابله با حسادت و جریانات موذی
یکی از روابطی که عروس باید پس از ازدواج داشته باشد ، روابط فعلی است. رابطه فعلی را نمی توان رابطه بین عروس و مادر شوهر دانست ، اما به طور متوسط ​​رابطه فعلی کاملاً دوستانه نیست. این رابطه معمولاً تحت تأثیر رابطه آنها با خانواده همسر شکل می گیرد.

اگر خانواده شوهر سعادتمند و اعضای خانواده تعامل هنجاری با یکدیگر داشته باشند ، روابط مثبتی بین جریانات برقرار خواهد شد ، اما اگر خانواده شوهر ناراحت باشد و خانواده عروس روابط خوبی با خانواده شوهر برقرار نکنند ، ناخودآگاه احساسات منفی دارند اعضای خانواده همسر ، از جمله اعضای فعلی ، ایجاد می شوند. اگر هیچ رابطه سالم و دوستانه ای بین شما و جریان شما وجود ندارد و فکر می کنید او به شما حسادت می کند ، به این سبک زندگی مرطوب بپیوندید و یاد بگیرید چگونه با یک جریان حسود ارتباط برقرار کنید.

دلیل تنش روابط دو جریان چیست؟

رفتار نامناسب شوهر

برخی از مردان برای اینکه مشکلی که برادرشان نداشته است را تجربه نکنند ، سعی می کنند گربه را به قفس بکشند و از همان ابتدای زندگی همسر برادرشان و مشکلاتی را که برای خانواده ایجاد کرده است شناسایی می کنند و بنابراین ذهنیت او را تعیین می کنند. همسر به جریان آنها تغییر می کنند و اتفاق می افتد که همسرش رابطه خوبی با جریان برقرار نمی کند.

رفتار دیگری که باعث ارتباط بین جریانات می شود خوب نیست ، این است که مرد دائماً همسر برادرش را به زن نشان می دهد ، این باعث حسادت زن از جریان خود می شود.

رفتار غلط خانواده شوهر

یکی از دلایل تیره شدن روابط بین جریان ها ، رفتار خانواده شوهر و رفتار خود شوهر است. بعضی از خانواده ها یکی از عروس هایشان را دوست دارند و برای دیگری بی اهمیت هستند و این رفتار باعث حسادت عروس ها می شود و رابطه را تحت الشعاع قرار می دهد.

در برخی موارد ، وقتی رابطه دوستانه ای بین این دو جریان برقرار است ، این رابطه برای مادرشوهر و پدر شوهر خوب نیست ، زیرا آنها معتقدند جریان ها علیه یکدیگر توطئه می کنند ، بنابراین رفتار آنها در روشی که جریان را تار می کند.

جریان را درمان کنید

مشکلات با همسر

برخی از زنان به دلیل اینکه رابطه خوبی با همسرانشان ندارند و از او و خانواده اش راضی نیستند ، با برق او نیز رفتار نادرستی دارند و تصور منفی از او دارند ، هرچند در این داستان ها جایی ندارد

افکار قدیمی و غلط

برخی از زنان به دلیل افکار قدیمی خود نگاه متعصبانه و مغرضانه ای نسبت به مردهای همسر خود دارند و هرگز از نگاه دوست به شوهر و خانواده فعلی نگاه نمی کنند و تصور می کنند جریان آنها دشمن است که هرگز نباید با هم باشند.

راه درست برای مقابله با جریان حسادت

از اهداف خود منحرف نشوید

اگر فرد فعلی شما را دنبال می کند ، باید به جای ناراحتی خوشحال باشید زیرا او در زندگی شما لحظه مثبت و موفقی را دیده که به آن حسادت می کند ، بنابراین بیش از گذشته بر اهداف مثبت و موفقیت های خود تمرکز کنید. به این ترتیب شما گامی بزرگ به سوی موفقیت برمی دارید و همچنین به جریان خود کمک می کنید تا مدل خود را در مسیر درست انجام دهد.

روش تقلید او را تغییر دهید

اگر هر کاری که اکنون انجام می دهید همان کار را برای شما انجام می دهد و از شما الگو گرفته است ، مواردی مانند داوطلب شدن در جامعه ، خلاقیت در کارهای هنری و هر کار مثبت و سازنده دیگری را برای جلب توجه وی انجام دهید. جذب شدن. به این ترتیب شما مسیر الگوی او را تغییر داده و او را به سمت کارهای مثبت سوق داده اید و از این طریق آرامش خود را پیدا خواهید کرد.

مدل سازی

مدام به رفتار اشتباه او فکر نکنید

اگر زندگی فعلی شما به گونه ای بر اساس معیارهای شما استوار است که فکر می کنید او به شما حسادت می کند ، دلیل این رفتار در او می تواند اعتماد به نفس پایین ، کودکی دشوار ، مشکلات زندگی ، عدم رضایت از همسرتان باشد. بنابراین ، دائماً به رفتار اشتباه او فکر نکنید ، زیرا از این طریق به یک اختلال وسواس فکری و عملی مخرب تبدیل می شوید. اگر رفتار خود را بر این اساس قرار دهید که او مشکلی دارد ، می توانید راحت تر او را درک کرده و صبور باشید.

طرز رفتار صحیح با جاری حسود ، بدجنس و موذی

آرام باش

اگر فرد فعلی شما کار اشتباهی انجام می دهد و به شما آسیب می رساند ، او واقعاً در تلاش است آرامش شما را برهم زند و شما را ناراحت کند ، بنابراین در هر شرایطی آرام باشید و رفتار آنها را نادیده بگیرید و هیچ واکنشی نشان نمی دهد.

هرگز انرژی خود را هدر ندهید و روی این مسائل تمرکز کنید

اگر حسادت فعلی شما را ناراحت می کند ، اقدامات و گفتار آنها را نادیده بگیرید و هرگز انرژی خود را هدر ندهید و روی این مسائل تمرکز کنید. همیشه سعی کنید اعتماد به نفس خود را حفظ کنید و همسر خوبی برای همسر و عروس خود باشید و به عنوان نمونه ای از خانواده او رفتار کنید ، تا رفتارها و اقدامات فعلی شما موقعیت شما را با آنها تغییر ندهد.

رفتار خوب

رفتار خود را بررسی کنید

به رفتاری که با جریان خود داشته اید فکر کنید و از خود بپرسید ، آیا رفتار شما باعث شعله ورتر شدن وی می شود یا حسادت او را بیشتر و بیشتر می کند؟ آیا خواسته یا ناخواسته کاری انجام داده اید که احساس تحقیر کنید یا قصد آزار آن را دارید؟ بهم بزنید ، پیدا نمی کنید؟ اگر متوجه شدید که علت رفتار فعلی خود هستید ، هرچه زودتر رفتار خود را تغییر دهید و با آن صمیمی و فروتن باشید و ارزش آن را برای خود و دیگران افزایش دهید.

صبور باش

هرگز احساسات منفی و غیرقابل کنترل خود را نسبت به او ابراز نکنید و با او صبور باشید. اعتماد به نفس خود را حفظ کرده و در صورت لزوم سفر کنید و اجازه دهید زمان کم کم همه چیز را تغییر دهد.

چگونه می توان با دوستان فعلی دوست شد؟

از کلیشه های قدیمی خلاص شوید و دست دوستی به سمت حال خود دراز کنید و اگر رفتار دوستانه ای از خود نشان نداد ، دوباره محبت کنید و به او فرصت دهید افکار قدیمی خود را کنار بگذارد و به تدریج حسن نیت و عشق شما را درک کند. و نتیجه بگیرید که هیچ چیز ارزش دشمنی را ندارد و دنیا مکانی برای دوستی صادقانه است.

دوستانه

با جریان صحبت کنید

بهتر است خیالات قدیمی خود را کنار بگذارید و به جریان خود صمیمی بنگرید تا از رفتار او خیلی ناراحت نشوید. برای لحظه ای تصور کنید که به دنیای کارمای شماری منتقل شده اید.

اگر به هر حال جریان شما حسادت خود را رها نکرده است ، بدانید دودی که از آتش حسادت بلند می شود ابتدا چشم حسود را می سوزاند و سپس به دیگران سرایت می کند.

منبع:
https://namnak.com/رفتار-با-جاری.p67219

درباره‌ی کاشان نیوز

حتما ببینید

تفاوت ضربان قلب و نبض چیست؟

تفاوت ضربان قلب و نبض چیست؟

آیا نبض همان نبض است؟ ضربان قلب بدن شما ضربان قلب یا تعداد ضربان قلب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *