رسول پناه نمی‌رود؛ تصمیم یحیی چیست؟

به گزارش “ورزش سه” ، یحیی گل محمدی که بار دیگر اختلافات خود را با مهدی رسول پناه علنی کرد ، طبق اولتیماتومی که پس از دربی داد منتظر برکناری رئیس هیئت مدیره است. طبق تحقیقات انجام شده توسط این باشگاه ، البته به نظر می رسد این اتفاق در شرایط فعلی رخ ندهد.

 

برای بسیاری ممکن است این س beال وجود داشته باشد که اختلاف بین مربی و عضو هیئت مدیره از کجا شروع شده است. بیش از یک سال از رسول پناه به عضویت هیئت مدیره این باشگاه می گذرد و وی در هفدهم دسامبر سال گذشته توسط وزارت ورزش به این سمت منصوب شد و جایگزین مرحوم جعفر کاشانی شد. سه ماه بعد جانشین محمد حسن انصاری فر به عنوان مدیرعامل باشگاه شد که در همان مدت کوتاه اختلافات زیادی داشت. در ماه های اخیر اما او در متن حاشیه های کلان باشگاه قرار گرفت و اظهارات نسنجیده وی باعث شد یحیی موضع سختی نسبت به او بگیرد.

 

پس از تساوی در آخرین لحظات دربی ، گلمحمدی بیشتر وقت خود را به موضع گیری در برابر رسول در نشست خبری خود اختصاص داد و با ارائه اولتیماتوم ۴۸ ساعته به وزارت ورزش خواستار پایان همکاری رئیس جمهور با این باشگاه شد. وی روز گذشته در تمرین حضور نداشت و امروز تعطیلی تمرینات تیمش را اعلام کرد ، بنابراین فقط ۳ روز فرصت دارد تا برای این دیدار دشوار بین دیدارهای فولاد خوزستان از لحاظ تاکتیکی کار کند.

 

اکنون ، ساعاتی قبل از پایان اولتیماتوم ۴۸ ساعته رسول پناه برای خاموش کردن این باشگاه ، منابع خبری به وزارت ورزش اطلاع داده اند که مسعود سلطانی فر به عنوان وزیر ورزش قصد ندارد تغییری در هیئت مدیره پرسپولیس ایجاد کند. . این بدان معناست که مهدی رسول پناه به عنوان رئیس هیئت مدیره در این باشگاه به کار خود ادامه خواهد داد. باید دید واکنش یحیی گل محمدی چگونه است.

رسول پناه نمی‌رود؛ تصمیم یحیی چیست؟

نکته مهم این است که وزارت ورزش ادعا می کند رسول پناه هیچ اقدامی برای تضعیف پرسپولیس نکرده و حتی اقدامات لازم را برای تأمین منابع لازم برای پرداخت بدهی های این باشگاه و جذب ۹ بازیکن مورد نظر این شرکت انجام داده است. تیم و کارمندان برای نقل و انتقالات تابستانی. از سوی دیگر ، یحیی گل محمدی با اشاره به اختلافات قدیمی ، که حتی شامل تلاش برای حذف یحیی گلمحمدی در صورت ناکامی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا است ، می خواهد رسول پناه کار در این باشگاه را متوقف کند. پرسپولیس پس از کرونا که در انتهای جدول بود ، فرصت کمی برای صعود در از سرگیری لیگ قهرمانان اروپا نداشت ، اما پس از آن موفق شد با نتایج موفقیت آمیز به فینال مسابقات منتقل شود ، بنابراین گل های رسول پناه ناکام ماند. با این حال ، طرح مذاکرات آتش زیر خاکستر اختلافات دو کشور را افزایش داد ، بنابراین یحیی گلمحمدی کنفرانس مطبوعاتی پس از دربی را بهترین فرصت برای اعلام اولتیماتوم خود دانست و جالب است که هواداران به زودی خواسته های او را دنبال کردند. در مورد جدایی مهدی ترابی ، علی علیپور و شجاع خلیل زاده و آنها تمایل به حذف رسول پانا را در راس فضای مجازی قرار داده اند.
با این وجود آخرین خبر این است که هیچ تغییری در هیات مدیره یا هیئت مدیره که یحیی گل محمدی در نظر دارد در وزارت ورزش در دستور کار قرار ندارد و باید دید که تعامل دو طرف در این راه چگونه است.

منبع:

https://www.beytoote.com/news/sporty-news/tnews11068652.html

درباره‌ی کاشان نیوز

حتما ببینید

کشف پدیده‌ای عجیب در GOOGLE MAPS + عکس

کشف پدیده‌ای عجیب در GOOGLE MAPS + عکس

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ، زنی عکس هایی از شکل شش ضلعی را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *